FOTOTEST.CZ
modelingov├Ż server aneb praktick├í p┼Ö├şru─Źka pro modely a modelky


» ot├ízky & odpov─Ťdi   » slovn├ş─Źek   » praktick├ę rady   » m├ím ┼íanci ?
» u┼żite─Źn├ę odkazy   » o tomto serveru   » kontakt


Modelingovř slovnÝŔek najdete zde...

Pokud hledßte slovnÝŔek modelingovřch pojm¨ a termÝn¨, kliknýte prosÝm na tento odkaz: slovnÝŔek modelingovřch termÝn¨ »
www.fototest.cz
www.fototest.cz

 
Praktick├ę rady

Casting - 20 vte┼Öin, kter├ę rozhodnou o va┼íem ├║sp─Ťchu »
Nepromar┼łujte zbyte─Źn─Ť p┼Ö├şle┼żitosti aneb pro─Ź je d┼»le┼żit├ę se na casting spr├ívn─Ť p┼Öipravit »

Jak poznat kvalitn├ş a solidn├ş modelingovou agenturu? »
Stru─Źn├í odpov─Ť─Ć v 6 bodech s n├ísledn├Żm podrobn─Ťj┼í├şm vysv─Ťtlen├şm »

Jak se st├ít modelem, jak se st├ít modelkou? »
Stru─Źn├í "nalejv├írna" pro ├║pln├ę nov├í─Źky na ├║vod do sv─Ťta modelingu »

sponsor projektu
FOTOTEST.CZ je

www.fototest.cz
www.fotostudio.cz

UPOZORN─ÜN├Ź: V┼íechny informace, n├ízory, hodnocen├ş, rady a doporu─Źen├ş zde uveden├ę nebo poch├ízej├şc├ş z tohoto serveru representuj├ş jeden (resp. n─Ťkolik) z mnoha mo┼żn├Żch pohled┼» ─Źi zku┼íenost├ş v modelingu a v ┼ż├ídn├ęm p┼Ö├şpad─Ť za n─Ť nijak neru─Ź├şme. Neodpov├şd├íme za obsah str├ínek, na kter├ę sm─Ť┼Öuj├ş odkazy zde um├şst─Ťn├ę, neru─Ź├şme ani neodpov├şd├íme za chov├ín├ş a jedn├ín├ş agentur a fotograf┼» ani neru─Ź├şme za spr├ívnost, p┼Öesnost a aktu├ílnost informac├ş zde uveden├Żch.


COPYRIGHT: Texty zde uveden├ę je mo┼żno pou┼ż├şvat k nekomer─Źn├şm i komer─Źn├şm ├║─Źel┼»m za podm├şnky, ┼że u ka┼żd├ęho pou┼żit├ş textu (nebo citov├ín├ş ─Źi pou┼żit├ş jak├ękoliv jeho ─Ź├ísti) bude z┼Öeteln─Ť uvedeno, ┼że p┼»vodn├ş text poch├íz├ş z FOTOTEST.CZ. V z├íjmu pos├şlen├ş dobr├Żch vztah┼» doporu─Źujeme d├ít n├ím o ka┼żd├ęm pou┼żit├ş textu v─Ťd─Ťt.

Pozn├ímka: Texty uveden├ę na tomto serveru byly vytvo┼Öen├ę, napsan├ę a/nebo sestaveny pro server FOTOTEST.CZ (pokud nen├ş u textu uvedeno jinak). Je pot─Ť┼íuj├şc├ş, ┼że texty z tohoto serveru putuj├ş po Internetu a nach├ízej├ş m├şsto na jin├Żch serverech nebo tiskovin├ích. Av┼íak pokud se n─Ťkde vyskytuj├ş texty z tohoto serveru (a┼ą u┼ż se jedn├í o cel├ę ─Źl├ínky nebo jejich ─Ź├ísti v origin├íln├ş nebo pozm─Ťn─Ťn├ę podob─Ť), ani┼ż by bylo uvedeno, ┼że "text poch├íz├ş ze serveru FOTOTEST.CZ" (nebo n─Ťco v podobn├ęm v├Żznamu), znamen├í to, ┼że ten, kdo je pou┼żil, (v─Ťdom─Ť ─Źi nev─Ťdom─Ť) nect├ş z├íkon a pr├ívo, ale hlavn─Ť p┼Öitom nedodr┼żuje pravidla element├írn├ş lidsk├ę slu┼ínosti, kter├í vel├ş p┼Öi pou┼żit├ş ciz├şho textu uv├ęst zdroj (tj. nep┼Öisvojovat si slova n─Ťkoho jin├ęho a respektovat autorstv├ş). O takov├Żch str├ínk├ích a jejich vlastn├şc├şch a o jejich solidnosti si ud─Ťlejte obr├ízek sami.


aktualisováno 17.8.2016
© 2000-2016 FOTOTEST.CZ